Дві дівчини, кур'єр і болгарин: казка від фсб про викрадення українцями російського літака | Times ZT

Дві дівчини, кур’єр і болгарин: казка від фсб про викрадення українцями російського літака

фсб росії, схоже, займається більше написанням сценаріїв до низькосортних бойовиків, а не виконує функції служби безпеки. Серед нових казочок – те, як фсб запобігло «‎підступній українській спецоперації» у викраденні російського літака.

За заявою фсб росії, у викраденні російського літака брали участь дві дівчини, які передали аванс 0.02% від суми (4000$ з 2 млн$) кур’єру, який мав відвезти гроші пілоту, який збирався «‎зрадити Батьківщину». Знадобилося саме дві дівчини, адже в літаку є ще штурман, якого мали отруїти клофеліном.

За цими даними, фсб стверджує, що зірвала операцію української військової розвідки з вербування російських льотчиків та викрадення бойових літаків.

За їх версією, українська розвідка нібито намагалася переконати російських льотчиків викрасти літаки, обіцяючи натомість гроші та громадянство країни ЄС. У Києві планували схилити російських льотчиків «‎здійснити переліт та посадку повітряних суден на контрольовані ЗСУ аеродроми». 

Нагадаємо, фсб використовувала медведчука, щоб списувати кошти.

Будьте першим, хто прокоментував "Дві дівчини, кур’єр і болгарин: казка від фсб про викрадення українцями російського літака"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*