у рф мобілізують медпресонал: шпиталі не справляються з пораненими окупантами

pосійські шпиталі не здатні впоратися з наявною кількістю поранених окупантів, через що там почалася мобілізація медичного персоналу. Про це повідомляє Головне управління розвідки України.

«‎Велика кількість поранених в підрозділах зс рф, які залучені до ведення бойових дій в Україні, призвела до переповнення військових шпиталів на території рф. Виявилось, що їхня пропускна спроможність не розрахована на такий потік пацієнтів. Це унеможливлює надання якісної медичної допомоги», – пояснюють у розвідці.

Також керівництвом країни-окупанта прийнято рішення про проведення мобілізації (в тому числі в москві) медичного персоналу. Це стосується фахівців майже всіх медичних спеціальностей, втім основна увага приділяється хірургічного персоналу. Зазначені заходи проходять без широкого розголосу в ЗМІ та серед громадськості.

Надалі, мобілізованих медиків планується направляти на тимчасово окуповані території України. Зокрема, в Маріуполь, Луганськ, Донецьк. Медичний персонал не хірургічного фаху планується «оптимізувати» для роботи у прифронтових зонах: терапевти – в якості асистентів хірургів, педіатри – на посадах військових фельдшерів.

Нагадаємо, росіяни відмовляються від контрактів з міноборони рф.

Будьте першим, хто прокоментував "у рф мобілізують медпресонал: шпиталі не справляються з пораненими окупантами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*