Директор КП «Житомирводоканал» пояснив, чому у містян з кранів тече болото

Директор КП «Житомирводоканал» пояснив, чому у містян з кранів тече болото

Сьогодні, 1 листопада, під час засідання виконавчого комітету міський голова Житомира Сергій Сухомлин підняв питання якості води, адже раніше житомиряни неодноразово скаржилися на систематично брудну воду з кранів.

«Люди часто пишуть про низьку якість води в кранах, бо в деяких районах вода абсолютно нормальна, а в деяких районах у нас є проблема, вода має інший колір. Ми проводили протягом місяця промивку, поясніть, будь ласка, чому складається така ситуація, що в одних районах вода абсолютно нормальна, а в інших набагато гірше? Що ми для цього зробили?» – поцікавився мер. 

Як пояснив директор КП «Житомирводоканал» Роман Ілик, цю проблему намагаються вирішити. Наразі вже було здійснено промивку води за допомогою пожежних гідрантів:

«Так склалося, що протягом минулого року, і цього року були перебої з електропостачанням, і постійно обладнання то включалося, то виключалося. За 50 років роботи системи, 520 км мереж, у трубах назбирався осад. Плюс ми міняли водопроводи, також були включення і відключення, і рух води по трубах скаламутив той осад, який там був, і його необхідно було вимити. Вимити його можливо тільки шляхом промивання трубопроводів, щоб воду вилити на вулицю, її немає інакше куди діти. Ми розробили програму, у нас було 15 районів міста поділено, щоб не відключати абонентів, щоб у всіх була вода, ми планомірно протягом жовтня в кожному районі відкривали всі пожежні гідранти і вимивали з водопроводу ту мутність, яка там відбулася». 

Він також додав, що 8-9 листопада буде проводитися дезінфекція мережі шляхом хлорування. 

Нагадаємо, борг містян перед КП «Житомирводоканал» складає 86,3 мільйонів гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "Директор КП «Житомирводоканал» пояснив, чому у містян з кранів тече болото"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*