У Житомирі запрацює нова система обліку оплати проїзду в громадському транспорті: деталі

Про те, що у Житомирі запрацює нова автоматизована система обліку оплати проїзду (АСООП), говорили ще на початку осені. Тоді лише презентували її концепцію і розповіли, що під час цієї модернізації в транспорті міста встановлять бортові комп’ютери з GPS-трекерами і стаціонарні валідатори без друку квитка. Також буде можливість платити за проїзд через мобільний додаток, де буде відображатися QR-квиток.

Сьогодні, 1 листопада, під час засідання виконавчого комітету розповіли, що вже відбувся конкурс, де обрали нового оператора, який надає програмне забезпечення для оплати проїзду в громадському транспорті. Попри оновлення системи, житомиряни зможуть надалі розраховуватись старими картками:

«На сьогодні у нас оператором є наше комунальне підприємство, яке працює на програмному забезпеченні компанії “Сімбол Системс”, яка на сьогодні знаходиться під санкціями РНБО. Також функціонал нашої системи застарілий, адже система працює більше 5-ти років. Самі валідатори та інше обладнання теж потребують заміни. Тому було проведено конкурс на визначення оператора, який зможе встановити систему, нове обладнання, за умови інтеграції з нашими картками. Тобто ті картки, які є у наших пасажирів – будуть дійсні. Було у нас на конкурсі три учасника: компанія з Чернігова, Харкова та Луцька. Одноголосно комісія визначила переможцем ТОВ “Сіті кард систем-Житомир”. У них досвід більше 5-ти років, і вони представлені в 14-ти країнах світу».

Нагадаємо, нові валідатори, QR-квитки та мобільний додаток: у Житомирі презентували покращену АСООП у громадському транспорті.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі запрацює нова система обліку оплати проїзду в громадському транспорті: деталі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*