Нові валідатори, QR-квитки та мобільний додаток: у Житомирі презентували покращену АСООП у громадському транспорті 

У Житомирі запрацює модернізована автоматизована система обліку оплати проїзду (АСООП). Про це під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 6 вересня, розповів в.о. начальника управління транспорту і зв’язку Микола Єрмаков. 

За його словами, у громадському транспорті Житомира встановлять нове сучасне обладнання – бортовий комп’ютер с GPS-трекером і стаціонарний валідатор без друку квитка, завдяки чому, значно зменшать витрати ТТУ на папір для проїзних чеків.

«Завдяки відмові від чеків ТТУ заощадить 151 200 грн. Також передбачається робота валідаторів і транспортних карток в режимі онлайн, миттєве зарахування коштів при поповненні транспортної карти. Крім цього, буде мобільний додаток із особистим кабінетом. І ще вдасться зменшити контакт пасажир-кондуктор, пасажир-водій, завдяки разовим QR-квиткам».

Він також зазначив, що місто отримає чимало переваг від такого оновлення. Зокрема, вдасться підвищити якість надання послуг з перевезення пасажирів у громадському транспорті завдяки сучасному обладнанню, а також за рахунок скасування готівкової оплати. Крім цього, здійснюватиметься безперебійний контроль за роботою громадського транспорту за допомогою вмонтованого GPS-обладнання.

Нагадаємо, як передавати показники лічильника та сплачувати за доставку газу через «Газмережі»: роз’яснення для житомирян.

Будьте першим, хто прокоментував "Нові валідатори, QR-квитки та мобільний додаток: у Житомирі презентували покращену АСООП у громадському транспорті "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*