У центрі Житомира в рамках «Європейського тижня мобільності» встановлять парклет

У центрі Житомира в рамках «Європейського тижня мобільності» встановлять парклет

У Житомирі є проблема з великою кількістю машин, які припарковані в неналежних місцях. На жаль, місця для парковки не вистачає, тому водії часто вдаються до порушень ПДР і паркуються на тротуарах чи пішохідних зонах. Під час «Європейського тижня мобільності», який відбудеться 16-22 вересня, планують встановити парклети за однією з адрес, де найбільше нарікань на припарковані авто, аби посприяти вирішенню цієї проблеми. 

Про це під час засідання виконавчого комітету, сьогодні, 6 вересня, розповів директор «Агенції розвитку міста» Борис Пахолюк. 

За його словами, у місті є три локації, де найбільше нарікань на неправильно припарковані автомобілі: 

«У цьому році ми хочемо встановити парклети в Житомирі на одному з місць, де маємо зараз стихійне паркування автомобілів. Ми вибрали і погодили з містобудівною архітектурною радою три локації, які є пріоритетними: вул. Київська, 13, вул. Мала Бердичівська, 13 і майданчик пішохідний біля “Телецентру” – вул. Театральна, 7. На одній з них ми і встановимо парклет. Зараз ми якраз ведемо дискусії та обговорення стосовно того, як цей парклет має виглядати, його дизайн, і чи встигнемо ми його розробити до кінця “Європейського тижня мобільності”, бо він закінчується 22 вересня і ми запланувати офіційне відкриття цього парклету також на 22 вересня. Ще під час відкриття буде ранкова кава разом із заступником міського голови з питань транспорту, щоб обговорити тему міської мобільності».

Він також додав, що завдяки парклетам можна продемонструвати пішоходам і автомобілістам використання одного паркомісця, як публічного простору:

«У нас щороку зростає кількість автомобілів у місті, і вони запарковують і тротуари, і пішохідні зони, і парклет – це інструмент продемонструвати і пішоходам і автомобілістам, як може використовуватися одне паркомісце, як публічний простір. І у нас є сподівання, що цей експеримент буде так само вдалим як і попередні, і ми зможемо надалі привчати кращій культурі автомобілістів, і робити наші пішохідні зони більш гуманними для людей. На сьогодні за голосуванням житомирян, локацією, де найбільше припаркованих машин є вул. Київська, 13».

Нагадаємо, військове кладовище у Житомирі обладнають 13 камерами відеоспостереження.

Будьте першим, хто прокоментував "У центрі Житомира в рамках «Європейського тижня мобільності» встановлять парклет"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*