Директора Житомирського ліцею Юрія Кошевича нагородять відзнакою за високі заслуги перед містом

cropped kosh e1570002892306 - Директора Житомирського ліцею Юрія Кошевича нагородять відзнакою за високі заслуги перед містом

Сьогодні, 1 жовтня, під час засідання члени виконкому одноголосно проголосували за нагородження Кошевича Юрія відзнакою Житомирської міської ради за заслуги перед містом 2-го ступеня.

З 1989 року (з часу заснування) він працює в Житомирському міському ліцеї при Житомирському державному технологічному університеті. У ліцеї Юрій Кошевич спочатку працював вчителем, згодом — заступником директора, а у 2007 році педагог став директором цього закладу. Всю свою педагогічну діяльність Кошевич присвятив Житомирському міському ліцею. Щорічно навчальний заклад посідає лідерські позиції серед результатів виступів учнів на всеукраїнських олімпіадах, конкурсах захисту МАН, турнірах. Зокрема у 2018 році міський ліцей посів 1-ше місце в області за результатами 3-го туру олімпіад. Випускники навчального закладу щорічно показують високий рівень за підсумками ЗНО. 

DSC 006320 1 1024x623 - Директора Житомирського ліцею Юрія Кошевича нагородять відзнакою за високі заслуги перед містом

У 2018-2019 навчальному році ліцей увійшов у рейтинг 200 кращих шкіл України за результатами ЗНО. Наразі навчальний заклад посідає 73 місце серед рейтингових шкіл України (із 16 000 шкіл!) та 1-ше місце в Житомирі.

Своїм досвідом Юрій Кошевич ділиться з колегами ліцею, міст та областей України. Педагогічний колектив міського ліцею є учасником міжнародних та всеукракраїнських програм, конкурсів, конференцій, симпозіумів, виставок та проектів.

Його досвід вивчали в департаменті освіти та обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Праця директора Житомирського міського ліцею високо оцінена державними нагородами — найвищим нагрудним знаком «Василя Сухомлинського», нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти», почесними грамотами МОН України та Житомирської обласної державної адміністрації.


Будьте першим, хто прокоментував "Директора Житомирського ліцею Юрія Кошевича нагородять відзнакою за високі заслуги перед містом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*