Житомир отримав відзнаку за найвищі стандарти у розвитку міської транспортної інфраструктури

img1569999689 777x437 - Житомир отримав відзнаку за найвищі стандарти у розвитку міської транспортної інфраструктури

У вівторок, 1 жовтня, відбулось чергове нагородження найкращих міст за версією Kyiv Smart City Forum 2019, які першими впроваджують інноваційні рішення в інфраструктурі міста.

Головною метою заходу є привернення уваги до використання смарт-сіті технологій для розбудови міської інфраструктури, а також ознайомлення громадськості із накращими проектами України.

Кращі проекти обирало незалежне журі професіоналів у складі якого були найкращі урбаністи, архітектори та бізнес-експерти нашої держави.

Під час конкрусу відзначили й Житомир, який з понад ста міст України здобув відзнаку “Найкраща транспортна модель міста” — за найвищий стандарт у розвитку міської транспортної інфраструктури.

 «Ця відзнака є результатом реалізації численних модернових проектів, яку були впроваджені в місті. Вітаю всю транспортну команду Житомира та людей причетний до реалізації змін!», – розповів заступник міського голови Дмитро Ткачук.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомир отримав відзнаку за найвищі стандарти у розвитку міської транспортної інфраструктури"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*