HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

«Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» у Житомирі проводитиме безкоштовно ПЛР-діагностику, але не всім

unnamed 1 - «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» у Житомирі проводитиме безкоштовно ПЛР-діагностику, але не всім

У Житомирському КП «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» деякі жителі зможуть безкоштовно пройти ПЛР-діагностику. Про це сьогодні, 4 вересня, повідомила Житомирська міська рада. 

Хто може отримати безкоштовну ПЛР-діагностику:

— діти, які перебувають на стаціонарному лікуванні в комунальному підприємстві «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» Житомирської міської ради;

— діти, які потребують госпіталізації за направленням лікаря;

— діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, за клопотанням служби (управління) у справах дітей міської ради;

— діти-інваліди за направленням лікаря;

— діти та дорослі, які будуть брати участь в культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходах, організатори яких вимагають від учасників наявності попереднього ПЛР — тестування, за клопотанням керуючого справами виконавчого комітету міської ради, керівників відповідних департаментів, управлінь або служб міської ради та за погодженням із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Місюровою М.О.

Крім того, КП «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» буде проводити  ПЛР-діагностику всім бажаючим на платній основі. За останньою інформацією вартість одного дослідження становитиме 988 грн. 


Будьте першим, хто прокоментував "«Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» у Житомирі проводитиме безкоштовно ПЛР-діагностику, але не всім"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*