Дитяче рабство: доньку, зятя та директора Тетерівського інтернату судитимуть за експлуатацію підопічних

Директора Тетерівського дитячого будинку-інтернату, його доньку та зятя, які використовували вихованців як рабів, судитимуть в Житомирі.  

За заявою прокуратури Житомирської області було завершено досудове розслідування.

Нагадаємо, справа щодо директора та його рідних триває з вересня минулого року, коли правоохоронні органи затримали їх за експлуатацію вихованців. Обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

«Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 149 КК України (торгівля людьми, здійснення іншої незаконної угоди, об’єктом якої є людина, щодо кількох осіб, повторно, за попередньою змовою, службовою особою з використанням службового становища, від якої потерпілі були у матеріальній та іншій залежності) затверджений та скерований до суду», – повідомив Андрій Лисенко, речник Генеральної прокуратури України.

Детальніше:

Підопічних з особливими потребами, 1983, 1988, 1992 та 1994 рр народження, керівник інтернату передавав своїй доньці та зятю, які вже на власному автомобілі відвозили їх на різні об’єкти для виконання фізично важких робіт.

Таким чином, вихованці з особливими потребами, які перебувають в уразливому стані, що позбавляє їх здатності повною мірою оцінювати і усвідомлювати свої дії та приймати самостійні рішення, вимушені були на ринку розвантажувати розфасовану у мішки цибулю, у лісі вантажити зрізану деревину, на присадибних ділянках розкидати чорнозем, переносити пісок та будівельні матеріали, виконувати інші роботи під час ремонту приміщень та у квартирі зятя директора інтернату.

  • 32
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Дитяче рабство: доньку, зятя та директора Тетерівського інтернату судитимуть за експлуатацію підопічних"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*