Цьогоріч ЗНО на Житомирщині складатимуть більше 11,5 тисяч абітурієнтів | Times ZT

Цьогоріч ЗНО на Житомирщині складатимуть більше 11,5 тисяч абітурієнтів

На Житомирщині понад 11,5 тисяч майбутніх абітурієнтів подали документи на складання зовнішнього незалежного оцінювання . Цього року складати тестування можна щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів. У поточному році до складання зовнішнього незалежного оцінювання допущені випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, в Житомирській області на складання ЗНО-2019 наразі подали заявки 11 543 абітурієнтів, з яких: 

  • 6032 – випускники закладів загальної середньої освіти;
  • 1736 – учень (слухач) закладів професійно-технічної освіти;
  • 2997 – студенти закладів вищої освіти;
  • 778 – випускники минулих років.

До поданої кількості ще будуть враховані ті, хто надіслав документи на участь у ЗНО до 25 березня, адже дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Документи, надіслані після 25 березня, опрацьовуватися не будуть.

Цьогоріч скласти ЗНО можна, обравши максимум чотири з таких 11 навчальних предметів, як українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Для них обов’язковими до складання є: 

– українська мова і література;

– математика або історія України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Основна сесія ЗНО почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати ЗНО з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

Для окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу) буде можливість зареєструватися з третього до 20-го травня 2019 року на участь в додатковій сесії ЗНО. Графік її проведення буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року. Результати ЗНО учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є  Сертифікат, який буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік».  Індивідуальні конверти особам, які проходять ДПА у формі ЗНО надсилаються за адресою навчального закладу, іншим особам – за адресою, вказаною в реєстраційній картці.

Кожен учасник ЗНО на сайті Українського центру отримує індивідуальну інформаційну сторінку, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та пін-кодом, вказаним у ньому.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Варто зауважити, що ЗНО з  історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії можна складати кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Нагадаємо також, що відтепер замість атестату українські школярі отримають свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.

  • 9
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Цьогоріч ЗНО на Житомирщині складатимуть більше 11,5 тисяч абітурієнтів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*