Незабаром в житомирському Гідропарку з’являться «Сонячні дерева»

КП «Парк» Житомирської міської ради оголосило закупівлю на придбання комплекту обладнання для «Сонячних дерев» з  Wi-Fi пристроями для підзарядки гаджетів. Тендер на закупівлю оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro» 2 квітня 2019 року. Аукціон планується провести 18 квітня.

В закупівлі передбачено придбати сонячні панелі, акумулятор, точку доступу Wi-Fi, акустичну систему, освітлення сонячного дерева, зарядку для пристроїв, металеву конструкцію та інше. Очікувана вартість закупівлі – 294 300,00 грн.

Нагадаємо, що проект бюджету участі «Сонячні дерева для зарядки мобільних пристроїв у Гідропарку» переміг у 2018 році на загальноміському голосуванні. Даний проект має на меті забезпечити населення можливістю вільно заряджати свої ґаджети у Гідропарку поза межами дому, а також популяризувати альтернативні джерела енергії серед містян.

Варто зауважити, що доставити необхідне обладнання переможець аукціону повинен до 31 грудня. А відтак, чи з’являться «Сонячні дерева» в міському Гідропарку цього року, чи, аби зарядити власний гаджет поза домом, доведеться чекати наступного поки достеменно не відомо.

Нагадаємо також, що цього року в Гідропарку планують зрізати близько 200 дерев.

  • 22
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Незабаром в житомирському Гідропарку з’являться «Сонячні дерева»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*