Екс-голову Верховного суду Князєва, підозрюваного в отриманні хабара, визнали винним та призначили йому… штраф 2500 грн

Екс-голова Верховного суду Князєв

Печерський райсуд Києва визнав винним колишнього голову Верховного суду Всеволода Князєва у порушенні встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків.

Про це повідомила пресслужба Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Згідно з ч. 2 ст. 23 Закону України “Про запобігання корупції” суддям заборонено приймати подарунки, вартість яких перевищує два прожиткових мінімуми для працездатних осіб”,

– пояснили у НАЗК.

Відповідно до матеріалів слідства, всупереч закону, Князєв отримав подарунок у вигляді оренди квартири у Печерському районі (Липки) міста Києва площею 133 кв.м за ціною, суттєво нижчою від мінімальної ринкової вартості оренди житла. Зокрема, на підставі договору оренди, укладеного у 2017 році, суддя винаймав квартиру для проживання із щомісячною платою 1 тисяча гривень.

Відтак рішення суду було максимально “потужне”: штраф 2500 грн та конфіскація подарунку в 906 600 грн.

Нагадаємо, що екс-очільник Верховного Суду Всеволод Князєв знаходився під вартою з травня місяця через отримання хабара. Під час затримання у нього вилучили 2,7 млн грн. Відтоді ВАКС 5 разів зменшував для підозрюваного суму залогу. В результаті вона знизилась зі 107,3 млн грн до 27 млн грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Екс-голову Верховного суду Князєва, підозрюваного в отриманні хабара, визнали винним та призначили йому… штраф 2500 грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*