Екс губернатор Житомирщини вимагає «справедливого»  розподілу земель

Екс губернатор Житомирщини вимагає «справедливого» розподілу земель

На початку березня в Житомирі відбулася сесія ОВА. І хоч саме цікаве там, зазвичай, відбувається в так званих кулуарах, іноді депутати тішать виступами і в залі засідань.

От і цього разу сталося неочікуване –  патріотичний виступ за справедливий розподіл земель депутата обласної ради від «Пропозиції» Ігоря Гундича (голова обласної організації політичної партії «УДАР»)

За повідомленням одного з житомирських телеграм-каналів, колишній очільник області  «став на амбразуру заради блокування поділу землі за стадіоном «Полісся».

Але благими намірами відомо куди дорога вистелена. От і цього разу виступ Гундича викликав скоріше подив. Адже перебуваючи на посаді голови Житомирської ОДА він не цурався роздавати землі за фінансову винагороду.

Ігор Гундич намагався спростувати дану інформацію, однак факти свідчать проти нього, оскільки це все закріплено його розпорядженням № 353 від 07.09.2017 року, яким він передав в оренду ТОВ «Валки-Ільменіт» (належить Фірташу) 82,5 га державних земель. 

Саме цікаве традиційно розповіли інсайдерські джерела. Посередником від Фірташа в даній оборудці виступав житомирський «генерал ГЕСів», керівник вже нарешті забороненої фракції політичної партії «ОПЗЖ» Анатолій Мелашенко.

Першоджерело вказало суму в 100 тис. дол. США, однак реально було встановлено, що він отримав лише 70 тис. дол. США.

Країна повинна знати своїх героїв!

Скільки ми будемо слухати цей політичний непотріб та за них голосувати?

Будьте першим, хто прокоментував "Екс губернатор Житомирщини вимагає «справедливого»  розподілу земель"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*