Попри ранішню атаку російських терористів потреби у відключеннях електроенергії по всій країні немає

Попри ранішню атаку російських терористів потреби у відключеннях електроенергії по всій країні немає

Не зважаючи на масовану атаку рашистів на енергетичні об`єкти та пошкодження багатьох з них потреби у відключеннях електроенергії по всій країні немає. Про це заявив прем`єр-міністр України Денис Шмигаль.

Загалом, за словами очільника уряду, ситуація в енергетиці наразі контрольована. Рятувальники й енергетики інтенсивно працюють, аби оперативно повернути світло у тих регіонах, де були прильоти.

Окрім того, для підтримки безпечної роботи енергосистеми залучена аварійна допомога з енергосистем Румунії, Словаччини, Польщі.

Наразі найскладніша ситуація з енергопостачанням у Харкові. Там по об’єктах енергетики російські терористи випустили понад 20 ракет. Поки місто повністю знеструмлено. На критичній інфраструктурі задіяні альтернативні джерела живлення, завдяки чому в місті поступово відновлюється водопостачання та теплопостачання. Оскільки не працює система оповіщення населення, сповіщення про повітряну тривогу здійснюватимуться шляхом звукового сповіщення на мобільних телефонах городян. Крім цього, ДСНС та поліцейські додатково оповіщатимуть громадян через гучномовці та рації, об’їжджаючи місто.

«Сильніше постраждала Лівобережна Україна. Це Харківська, Сумська, Полтавська, Запорізька області. На Правому березі – це Кіровоградська область, певні обмеження енергопостачання, через відключення обладнання, були і зберігаються в Одеській, Вінницькій та Хмельницькій областях. Найтяжча ситуація в місті Харків, там ворог буквально намагався знищити всі основні енергетичні об’єкти, які живлять місто. І, якщо в Харківській області ситуація з енергопостачанням стабільна, то в самому Харкові ситуація надзвичайно складна»,

– розповів голова НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Наразі в Укренерго обіцяють, що аварійно-відновлювальні роботи триватимуть 24/7 до повного відновлення живлення споживачів.

Будьте першим, хто прокоментував "Попри ранішню атаку російських терористів потреби у відключеннях електроенергії по всій країні немає"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*