Експерти з міського планування та інші фахівці працюватимуть у Житомирі над технічним завданням парку «Замкова гора»

У Житомирі, за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні II» стартувала урбаншкола. В межах урбаншколи архітектори, експерти з міського планування, спеціалісти з географії, демографії, економіки, екології, соціологи, політологи, антропологи та проактивні містяни напрацьовують технічне завдання парку «Замкова гора». Про це повідомили у Житомирській міській раді.

“Мета урбаншколи — активізація діяльності житомирських урбаністичних ініціатив, налагодження продуктивної комунікації між містом та активними містянами й містянками. Спільні пропозиції під керівництвом досвідчених менторів та експертів стануть основою для створення технічного завдання, яке згодом буде передано на розгляд та затвердження архітектурно-містобудівної ради,”

– йдеться у повідомленні.

Надалі напрацювання по історичній локації, у разі затвердження, планують втілити у життя після Перемоги.

«Як показує практика і досвід, саме спільно з містянами, саме у співпраці і взаємодії створюється чудова енергія і синергія, яка дозволяє досягати надзвичайних результатів, які потім приймаються громадою і створюється якісний продукт. Це не лише про громадські простори, а й про створення стратегічних документів, про якісні зміни на локальному рівні, таких яких створення міні просторів у дворах будинків. Але ця трансформація може бути тільки у співпраці з громадою, після вивчення її потреб та запитів. Тільки так ми можемо змінити місто на краще. І думати про зміни у місті після нашої Перемоги ми маємо вже зараз»,

– зазначає Ірина Мілаш, координаторка проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні II» в м. Житомирі, GIZ, Ірина Мілаш.

Нагадаємо також, що у житомирському Гідропарку хочуть вирубати 2 га лісу.

Будьте першим, хто прокоментував "Експерти з міського планування та інші фахівці працюватимуть у Житомирі над технічним завданням парку «Замкова гора»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*