Енергія та емоції на #OlympicLab: олімпійські цінності змагаються в Житомирському ліцеї 34 (ФОТО-ВІДЕО)

Енергія та емоції на #OlympicLab: олімпійські цінності змагаються в Житомирському ліцеї 34 (ФОТО-ВІДЕО)

У яскравий весняний день програма #OlympicLab здійснила свою наступну зупинку в Житомирському ліцеї 34, де спортивна енергія і запальні естафети заполонили шкільне подвір’я. Чорна Марина, стипендіатка Відділення Національного олімпійського комітету в Житомирській області, провела захід для учнів п’ятих класів, де розповіла про значення олімпійських та загальнолюдських цінностей.

Після бесіди відбулися захоплюючі руханки та естафети, де маленькі учасники мали можливість продемонструвати свої фізичні якості та проявити сильний характер. Найкращі команди були відзначені подарунками від відділення Національного олімпійського комітету в Житомирській області.

Також були обрані найспритніша дівчина та хлопець серед учнів, які отримали стильні футболки #OlympicLab, що підкреслюють їхню зв’язок з олімпійським рухом. Всі присутні висловили подяку Збройним Силам України за можливість проведення подій, спрямованих на популяризацію олімпійських цінностей на Житомирщині.

18-річна спортсменка Дар’я Лукащук збирає кошти, аби поїхати на чемпіонат Європи з кіокушинкай карате (ФОТО)

«Веслування на човнах Дракон поєднує все, що мені подобається», – чемпіонка України Анастасія Луковецька (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Енергія та емоції на #OlympicLab: олімпійські цінності змагаються в Житомирському ліцеї 34 (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*