«Веслування на човнах Дракон поєднує все, що мені подобається», – чемпіонка України Анастасія Луковецька (ФОТО)

Протягом 12-14 травня в Полтаві на річці Ворскла проходив Кубок України з веслування на човнах «Дракон», участь в якому взяли понад 300 спортсменів із шести регіонів країни.

На цих змаганнях команда Житомирської області показала високий результат, здобувши ІІ місце на дистанції 200 м (жінки), на дистанції 2000 м (жінки) – ІІІ місце, на дистанції 200 м (mix) та 2000 м (mix) – ІІІ місце.

Зокрема, у складі команди виступала 18-річна житомирянка Анастасія Луковецька. Нині дівчина закінчує І курс факультету ветеринарної медицини Поліського національного університету, успішно поєднує навчання, тренування і змагання, а ще має роботу. Відзначає, що планує розвиватися в кожному з цих напрямків і досягнути найвищих вершин.

«Родом я із села Зарічани, рік тому вступила в університет у Житомирі. З дитинства мріяла бути ветеринаром і сподіваюся, що у майбутньому зможу професійно реалізуватися в обраній сфері. Веслуванням займаюся вже більше трьох років. Цей вид спорту – один із найкрутіших та вражаючих, підходить усім, було б бажання. Він чудово поєднує все, що мені подобається – вода, емоції, адреналін.

Тут перш за все важлива командна робота, де один за всіх і всі за одного, а також фізична підготовка, яку не можна втрачати. У нас чудовий тренер – Дмитро Мороз. Тренування проходять у Гідропарку на базі човної станції «Чайка», – розповідає чемпіонка України з веслування на човнах «Дракон», кандидат у майстри спорту Анастасія Луковецька

– Ми тренуємося увесь рік. Зокрема, кінець весни, все літо і початок осені – це сезон веслування, а з настанням холодів починається підготовка до змагань з загальної фізичної підготовки, де кожен демонструє свій результат. Йдеться про кросфіт, куди входить п’ять видів вправ, біг, штанги – жим і тяга на кількість. Тренування на човнах проходять тричі на тиждень. Люди, які сидять в одному човні, мають бути максимально скатані. Ще два дні передбачено для новеньких, але ми теж ходимо, щоб навчати їх. Від початку повномасштабного вторгнення російських військ частина команди виїхала за кордон і ніхто не міг сказати точно, коли повернеться. Крім цього, усі змагання на території країни були відмінені. Зараз уже все добре і ми продовжуємо працювати в повному складі. Ось повернулися із Полтави і починаємо посилену підготовку до майбутніх змагань, серед яких Чемпіонат Європи у Італії».

Дівчина пригадує свої перші змагання. Тоді емоції захвату та переживання брали гору, але змогла впоратися з ними і остаточно переконалася, що веслування на човнах «Дракон» – це 100% те, чим буде займатися й надалі.

Виступаючи за Житомирщину, разом із командою вже встигла стати чемпіонкою області, України та Європи. Анастасія прагне спробувати свої сили на Чемпіонаті світу та отримати звання «Майстер спорту України».

Юлія Демусь

Від одягу для ляльок та шоперів до колекції одягу: житомирянка Даша Когут презентує власний бренд (ФОТО)

Лучниця Ольга Хомутовська про медаль на чемпіонаті Європи і підготовку до змагань в умовах війни (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "«Веслування на човнах Дракон поєднує все, що мені подобається», – чемпіонка України Анастасія Луковецька (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*