Європейський Союз виділить Житомиру 12 мільйонів на реконструкцію набережної

Європейський Союз виділить 12 мільйонів гривень на реалізацію проекту розбудови спортивно-культурного простору набережної річки Тетерів у Житомирі. Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

За його словами, житомирський проект обрали для фінансування, як один із найбільш креативних та інноваційних.

«У планах – капітальний ремонт самої набережної, благоустрій території та розміщення спортивних і культурних об’єктів. Також є ідея розмістити у спортивно-дитячій зоні сучасний велосипедний парк», – розповів міський голова.

 

Попередньо, міський голова спільно з командою архітекторів із Києва, презентував проект реконструкції набережної під час «Майстерні міста». Але фахівці продовжують над ним роботу та вносять корективи. Тож остаточної документації ще немає.  Не відомо й про загальну вартість проекту реконструкції набережної.

За словами міського голови, доки не буде готового проекту, про конкретні суми говорити рано.

«Проект вже майже готовий. Його допрацьовують. Але доки не має остаточного результату говорити про конкретні суми – рано. Вартість залежить від багатьох чинників, а далі ми будемо говорити про реалізацію проекту», – переконує Сергій Сухомлин.

Реалізацію проекту планують робити у кілька етапів та на різних локаціях. У попередніх планах міської влади встановити під пішохідним мостом лави, альтанки, зони відпочинку, фотозони. Крім того біля Тетерева планують облаштувати велику спортивну зону зі скейтпарком.

Розробники врахували також інклюзивний підхід до створення проекту. Тож на всю набережну передбачений безбар’єрний доступ усіх груп населення, з дотриманням усіх нормативів.

Іншу локацію хочуть зробити більш спокійною: спортивні майданчики для дітей різних вікових груп, тенісні корти й “спокійні зони”.

 

Загалом проект реконструкції передбачає велопрокат, дитячі майданчики, мотузковий парк, парковку, прокат човнів, пікнік-зону, скеледром, спортивну зону, торговельні точки, оглядовий майданчик, а також місце для проведення фестивалів.

Проте остаточного проекту міська рада поки що не затвердила, тож грандіозна реконструкція набережної залишається лише красивою концепцією.


Нагадуємо, раніше: Грандіозні плани: житомирська влада планує збудувати чотири мости через Тетерів

Будьте першим, хто прокоментував "Європейський Союз виділить Житомиру 12 мільйонів на реконструкцію набережної"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*