Грандіозні плани: житомирська влада планує збудувати чотири мости через Тетерів (СХЕМА)

До 2030 року житомирська влада запланувала збудувати чотири мости через Тетерів та зробити реконструкцію місцевої каналізації та водогону. Такі грандіозні плани хочуть реалізувати у рамках розвитку міської території відповідно до затвердженого генерального плану Житомира.

Про це Times.Zt повідомив головний архітектор Житомира Юрій Безбородов. За його словами, у планах є будівництво чотирьох автомобільних мостів через Тетерів.

«Один з них біля Гідропарку повинен замкнути об’їзну частину навколо Житомира. Це буде об’їзна зі зведенням мосту. Другий міст біля Монумента слави, третій біля паперової фабрики. Також у планах будівництво четвертого, залізничного мосту, по вулиці Промисловій», пояснив чиновник.

Що ж до вартості та подробиць стосовно грандіозного проекту, то їх у міській раді поки не готові озвучувати, адже все перебуває на стадії планування.

Крім будівництва мостів через Тетерів у планах місцевої влади є й реконструкція майданів Корольова та Соборного, а також реконструкція та будівництво сотень кілометрів міської каналізації та системи водопостачання.


Матеріал по темі: Черговий скандал навколо житомирської дамби

Будьте першим, хто прокоментував "Грандіозні плани: житомирська влада планує збудувати чотири мости через Тетерів (СХЕМА)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*