Журналісти сайту “Житомир таймс” продовжують шукати і показувати жителям міста локації для прогулянок на свіжому повітрі. Зокрема, цього разу в об’єктиві вулиця Чуднівська (мікрорайон Корбутівка).
Якщо ви зібралися у Гідропарк, то у сонячну погоду можна вийти на кілька зупинок раніше і прогулятися біля Монументу слави, спуститися ближче до Тетерева і помилуватися кам’яними схилами, скелею “Голова Чацького”, дістатися до оглядового майданчика біля греблі.
Вже далі по маршруту, якщо знову повернутися на вулицю Чуднівську, чекає сквер “Музей каменю Житомирщини” – знаходиться між торгівельно-економічним коледжем та ДУ “Житомирська політехніка”. Облаштування території завершили у 2021 році. Нині там є лавки, ліхтарі, декоративні насадження, клумби, а покриття доріжок виконано плиткою у вигляді орнаменту. У перервах між заняттями у сквері відпочиває студентська молодь. Біля скверу є спортивний майданчик із тренажерами.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7985-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7981-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7984-768x1024.jpeg)
Гуляти можна і по алеям біля “Житомирської політехніки”, там також багато дерев, лавок. Ще здаля видніється 33-метрова металева конструкція – “Ейфелева вежа у вишиванці”, яка у темну пору має яскраву підсвітку, а поруч – світильники із прапорами різних країн.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8062-1-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8063-1-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8065-1-1024x768.jpeg)
Через дорогу від закладу вищої освіти – Свято-Юріївська козацька церква ПЦУ, навколо якої висаджено багато декоративних рослин, а на будівлі розвівається жовто-блакитний прапор.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7994-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7986-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8001-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7987-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7996-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7997-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7995-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8002-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8012-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8007-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8008-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8025-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8023-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8020-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8014-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8017-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8031-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8030-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8029-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8026-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8028-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8095-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8033-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8036-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8041-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8034-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8038-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8035-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8049-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8045-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8043-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8044-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8052-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8060-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8054-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8058-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8057-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8088-2-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8086-2-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8087-2-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8075-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8077-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8076-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8094-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8064-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8068-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8069-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8078-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8079-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8073-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8072-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8071-939x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8089-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8090-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8092-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8091-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8098-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8097-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8096-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8100-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8109-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8104-1-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8108-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8102-1024x768.jpeg)
Юлія Демусь
“Космічна” Польова у Житомирі посеред зими (ФОТО)
Місце щасливих людей: спуск до набережної та Бульвар Польський у Житомирі після реконструкції (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Ейфелева вежа у вишиванці, сквер “Музею каменю” та Свято-Юріївська церква: прогулянка Чуднівською у Житомирі (ФОТО)"