Ейфелева вежа у вишиванці, сквер “Музею каменю” та Свято-Юріївська церква: прогулянка Чуднівською у Житомирі (ФОТО)

Ейфелева вежа у вишиванці, сквер "Музею каменю" та Свято-Юріївська церква

Журналісти сайту “Житомир таймс” продовжують шукати і показувати жителям міста локації для прогулянок на свіжому повітрі. Зокрема, цього разу в об’єктиві вулиця Чуднівська (мікрорайон Корбутівка).

Якщо ви зібралися у Гідропарк, то у сонячну погоду можна вийти на кілька зупинок раніше і прогулятися біля Монументу слави, спуститися ближче до Тетерева і помилуватися кам’яними схилами, скелею “Голова Чацького”, дістатися до оглядового майданчика біля греблі.

Вже далі по маршруту, якщо знову повернутися на вулицю Чуднівську, чекає сквер “Музей каменю Житомирщини” – знаходиться між торгівельно-економічним коледжем та ДУ “Житомирська політехніка”. Облаштування території завершили у 2021 році. Нині там є лавки, ліхтарі, декоративні насадження, клумби, а покриття доріжок виконано плиткою у вигляді орнаменту. У перервах між заняттями у сквері відпочиває студентська молодь. Біля скверу є спортивний майданчик із тренажерами.

Гуляти можна і по алеям біля “Житомирської політехніки”, там також багато дерев, лавок. Ще здаля видніється 33-метрова металева конструкція – “Ейфелева вежа у вишиванці”, яка у темну пору має яскраву підсвітку, а поруч – світильники із прапорами різних країн.

Через дорогу від закладу вищої освіти – Свято-Юріївська козацька церква ПЦУ, навколо якої висаджено багато декоративних рослин, а на будівлі розвівається жовто-блакитний прапор.

Юлія Демусь

“Космічна” Польова у Житомирі посеред зими (ФОТО)

Місце щасливих людей: спуск до набережної та Бульвар Польський у Житомирі після реконструкції (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Ейфелева вежа у вишиванці, сквер “Музею каменю” та Свято-Юріївська церква: прогулянка Чуднівською у Житомирі (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*