Місце щасливих людей: спуск до набережної та Бульвар Польський у Житомирі після реконструкції (ФОТО)

Місце щасливих людей: спуск до набережної та Бульвар Польський у Житомирі після реконструкції

У пошуках цікавих місць для відпочинку й прогулянок у прохолодну пору журналісти “Житомир таймс” нещодавно вже відвідали парк “Крошенський”, де якраз панує справжня зимова казка, а також прогулялися берегами річки Кам’янка – пішохідною доріжкою та сходами поблизу мосту в мікрорайоні Богунія, насолодилися красою засніжених схилів, побачили диких качок.

Чергова наша мандрівка привела на Бульвар Польський, на центральній алеї якого нещодавно провели реконструкцію. Тепер там велика кількість місць для сидіння, комфортний простір із декоративним озелененням, сучасне освітлення. Трохи далі – сценічний майданчик, великий дитячий парк, тренажери, спортивний майданчик та ін.

Через дорогу від Бульвару – каскадні сходи, які звели кілька років тому в рамках проєкту “Бюджету участі”, а місцеві жителі висадили навколо кущі та квіти. Сходи ведуть вниз до річки, де в літній час діє дитячий пляж, а зараз – імпровізована ковзанка.

Якщо ви плануєте навідатися сюди найближчими днями, прихопіть санчата чи льодянки, адже це гарна місцина для зимових розваг та спуску з гірки.

До речі, і сходи, і майданчик під ними та дорога в обидва боки добре почищені від снігу, тому тут можна пересуватися без проблем.

Вздвож маршруту є лавки, де можна при потребі перепочити або присісти, щоб насолодитися краєвидом – у сонячну погоду він дійсно неймовірний. Поблизу сходів встановлено кілька інформаційних плакатів – про період розкладання сміття і з проханням підтримувати чистоту, а на ліхтарях написи “Зателефонуйте батькам”, “Місце щасливих людей”, “Дякуємо за чистоту”.

Юлія Демусь

Житомирянин малює на лате портрети зірок, героїв фільмів і мультиків (ФОТО та ВІДЕО)

Дитячий текстиль, вігвами, вишиті корсети, постіль для дорослих створює житомирянка Єлизавета Яворська, яка отримала грантову підтримку (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Місце щасливих людей: спуск до набережної та Бульвар Польський у Житомирі після реконструкції (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*