Берегами Кам’янки у Житомирі: засніжені схили, каскадні сходи й дикі качки (ФОТО)

Берегами Кам'янки у Житомирі

Ми продовжуємо шукати у Житомирі місця для прогулянок на свіжому повітрі у зимову пору – як альтернатива міському парку, Набережній та Гідропарку. Зокрема, днями навідалися у парк “Крошенський”, який облаштували кілька років тому. Наразі там тихо й спокійно, на території багато лавок, дитячий майданчик, дерев’яні фігури тощо.

Чергова мандрівка засніженим містом привела нас до річки Кам’янка поблизу мосту в мікрорайоні Богунія. Саме там у 2017-му в рамках одного з проєктів “Бюджету участі” було споруджено сходи (180 м) та прокладено плиткою доріжку (800 м) вздовж річки. Цю локацію прийнято називати пішохідною Набережною – вона з’явилася на місці колишніх чагарників і досить швидко стала популярним місцем відпочинку.

Виявилося, що й взимку сюди приходять люди – гуляють родини із візочками, пари, діти спускаються на санчатах. До речі, і сходи, і доріжка гарно почищені від снігу – принаймні у кращому стані, ніж багато тротуарів по місту.

Як уже заначалося, територія прилягає до Кам’янки і у кількох місцях навіть попри сніг можна безперешкодно підійти безпосередньо до річки. Там, де водойма не покрита льодом, збираються дикі качки, а також, стоячи на березі, можна почути шум води – нагадує гірський потік

Дістатися до пішохідної Набережної можна від зупинок громадського транспорту перед та після мосту: спуститися доріжкою і піднятися сходами чи навпаки.

Юлія Демусь

Ефект Марангоні: що станеться з мильною бульбашкою в морозну погоду в Житомирі (ФОТО)

Дитячий текстиль, вігвами, вишиті корсети, постіль для дорослих створює житомирянка Єлизавета Яворська, яка отримала грантову підтримку (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Берегами Кам’янки у Житомирі: засніжені схили, каскадні сходи й дикі качки (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*