Зимова казка в парку “Крошенський” у Житомирі (ФОТО)

Зимова казка в парку "Крошенський" у Житомирі

Для тих, хто вже втомився від прогулянок міським парком, Набережною чи Гідропарком, чудовою альтернативою може стати парк “Крошенський” – локація розташована у межах міста – неподалік від основної траси й зупинки, можна без проблем дістатися громадським транспортом.

Облаштовувати парк почали у 2016 році. Уся територія поділена на кілька зон. Особливих розваг у зимову пору тут нема, власне, як і в інших районах Житомира, але можна вільно пересуватися берегами навколо водойм, робити світлини. Місце підійде для прогулянок родиною – тут тихо, спокійно.

У парку велика кількість дерев’яних фігур, переважно герої казок та мультфільмів. Окремо є дитячий майданчик, багато лавок. Скрізь чисто, а трохи снігу, що присипав все навколо, і й мороз, який скував річку, додають певної казкової атмосфери. Особливо гарні краєвиди відкриваються у сонячну погоду. Деякі сміливці навіть грають в хокей чи рибалять.

Юлія Демусь

«Чайковський space»: на Житомирщині розвивають туристичний потенціал маєтку українсько-польсько-турецького діяча та письменника (ФОТО)

Ефект Марангоні: що станеться з мильною бульбашкою в морозну погоду в Житомирі (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Зимова казка в парку “Крошенський” у Житомирі (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*