Для тих, хто вже втомився від прогулянок міським парком, Набережною чи Гідропарком, чудовою альтернативою може стати парк “Крошенський” – локація розташована у межах міста – неподалік від основної траси й зупинки, можна без проблем дістатися громадським транспортом.
Облаштовувати парк почали у 2016 році. Уся територія поділена на кілька зон. Особливих розваг у зимову пору тут нема, власне, як і в інших районах Житомира, але можна вільно пересуватися берегами навколо водойм, робити світлини. Місце підійде для прогулянок родиною – тут тихо, спокійно.
У парку велика кількість дерев’яних фігур, переважно герої казок та мультфільмів. Окремо є дитячий майданчик, багато лавок. Скрізь чисто, а трохи снігу, що присипав все навколо, і й мороз, який скував річку, додають певної казкової атмосфери. Особливо гарні краєвиди відкриваються у сонячну погоду. Деякі сміливці навіть грають в хокей чи рибалять.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3315-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3302-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3299-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3286-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3322-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3328-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3320-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3316-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3319-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3303-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3311-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3307-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3332-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3301-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3300-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3293-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3296-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3292-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3330-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3324-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3321-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3359-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3337-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3333-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3336-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3366-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3350-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3340-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3349-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3362-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3355-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3352-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3354-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3363-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3346-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3342-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3345-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3373-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3367-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3339-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3343-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3344-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3360-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3370-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3377-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3356-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3365-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3381-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3372-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3369-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3376-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3375-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3379-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3395-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3378-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3397-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3398-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3396-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3399-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_3388-1024x768.jpeg)
Юлія Демусь
Ефект Марангоні: що станеться з мильною бульбашкою в морозну погоду в Житомирі (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Зимова казка в парку “Крошенський” у Житомирі (ФОТО)"