У Житомирі відкрився простір для дітей ВПО та Захисників

У Житомирі відкрився простір для дітей ВПО та Захисників

Сьогодні, 12 січня, у Житомирі відкрився центр «СвіТи». Це вже четвертий аналогічний заклад відкритий в Україні. Тут працюватимуть фахівці задля збереження ментального здоров’я  дітей від 12-ти до 16-ти років. Передусім простір призначений для дітей ВПО, військовослужбовців та тих, у кого війна забрала тата чи маму.

Центр створили благодійні фонди BGV та KIDS OF UKRAINE. Він гарно облаштований та має усе необхідне аби дітям тут було комфортно: є кухня, зручні крісла-мішки, диван, стільці, інтерактивна дошка та все необхідне приладдя для проведення групових занять. 

У центрі проводитимуть заняття на різні теми.  Групи складатимуться із 12-ти чи 15-ти дітей. Фахівці закладу запевняють, що вже після 10-ти занять учасники краще розумітимуть себе, свої цінності, підвищать стресостійкість і матимуть навички інтеграції у нову спільноту. 10 занять — це основна програма, по завершенні якої всі учасники зможуть відвідувати психологічні чи розвантажувальні заходи у центрі щодня у позашкільний час.

Для участі у програмі батькам лише потрібно заповнити анкету. Інформацію опрацюють працівники центру та запросять на співбесіду. Це необхідно для того, щоб правильно сформувати групи відповідно до потреб дитини.

Протягом року фахівці Центру сподіваються допомогти 500 підліткам.

А про важливість психологічної підтримки дітей під час війни ви можете почитати тут.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відкрився простір для дітей ВПО та Захисників"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*