Фахівець розповів, як українські заробітчани стають жертвами торгівців людьми у Росії | Times ZT

Фахівець розповів, як українські заробітчани стають жертвами торгівців людьми у Росії

Через масштабну схему тисячі українців, які спокусилися на обіцянки хорошого заробітку, стали заручниками російських в’язниць.

За словами провідного юриста центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини Євгена Чекаря відомо, що великі шанси стати жертвами злочинців є у кожного, хто має на меті поїздку на заробітки до іншої країни, – пише УНН.

За цією схемою громадянам було запропоновано зайняти посаду кур’єра, а насправді їх використовували для розповсюдження наркотиків. Тих, хто попався, саджали за грати на термін від 4 до 20 років. Багато хто з “наших” досі сидить у в’язниці РФ, адже при винесенні рішень, судді навіть не брали до уваги те, що їх завербували і вони буквально стали жертвами ситуації.

На сьогоднішній день, завдяки Гельсінській спілці з прав людини, вдалося перевести в Україну близько 30 наших співгромадян. При цьому, очікувати на виправдання вони не можуть.

За словами експерта, українська влада, скоріш за все, просто не ризикує скасовувати вироки, адже побоюється, що Росія відмовиться від передачі ув’язнених на батьківщину.

Загалом від подібних схем вже постраждало близько двох тисяч осіб.

Відзначимо, що лише за останні пів року до РФ виїхало 178 тисяч українських заробітчан і студентів.

Нагадаємо, як писали про те, скільки українців виїжджають за кордон та чому.

Будьте першим, хто прокоментував "Фахівець розповів, як українські заробітчани стають жертвами торгівців людьми у Росії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*