У Житомирі вже понад 100 учасників зареєструвалися на участь в Напівмарафоні

img1533906937 777x437 - У Житомирі вже понад 100 учасників зареєструвалися на участь в Напівмарафоні
????????????????????????????????????

Ще до початку офіційного оголошення та рекламної кампанії Напівмарафону у Житомирі до участі зголосилися понад 100 учасників. Про це під час засідання виконавчого комітету міської ради 21 серпня розповіла начальниця управління сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

За її словами, цього року спортивний захід відбуватиметься у Житомирі протягом двох днів. Зокрема, 7 вересня організатори вирішили присвятити виключно дитячим забігам. Під час заходу участь у забігу на 100 метрів зможуть взяти діти до 6 років. Натомість діти від 7 до 12 років змагатимуться на дистанції 500 метрів. 

Крім того, усі діти, які фінішують, отримають призи та подарунки. Реєстрація для участі дітей безкоштовна. Організатори очікують близько 2 тисяч учасників. 

«На локації дитячих забігів ми також очікуємо Олександра Педана з проектом JuniorZ, який також буде на локації забігів Напівмарафону. Це буде свято саме для дітей та їх батьків. Також працюватимуть аніматори», —  розповіла чиновниця.

Натомість 8 вересня буде присвячене виключно дорослим забігам. Усі охочі зможуть позмагатися на кількох дистанціях. Це 1 кілометр, 5 кілометрів, 10 кілометрів та 21 кілометр. 

«Ми очікуємо багато гостей. Будуть чемпіони України, рекордсмени, які біжать впродовж цілої доби. Також будуть учасники забігів на 100 кілометрів та ультрамарафонці, які долали цілих 500 кілометрів. На прохання багатьох бігунів ми змінили трасу та зробили тільки 2 кола», —  пояснила Ірина Ковальчук.

Організатори реєструють учасників АТО безкоштовно, усім іншим реєстрація обійдеться у 400 гривень.  Загалом організатори напівмарафону очікують 3000 дорослих учасників.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі вже понад 100 учасників зареєструвалися на участь в Напівмарафоні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*