Фахівці КП “Житомирводоканал” нанесли на карту водорозбірні колонки міста, де можна поповнити запаси води

Загалом, за даними КП “Житомирводоканал” на сьогодні у місті функціонує 136 водорозбірних колонок, під’єднаних до централізованих мереж водопостачання. Ними містяни можуть скористатися задля поповнення запасів води у випадку зниженого тиску подачі в мережі та відсутності водопостачання у певних районах.

Фахівці водоканалу систематично контролюють якість води, справність роботи і своєчасно обслуговують їх. Щоправда при знеструмленні насосних станцій та відсутності тиску в мережах, водорозбірні колонки, на жаль, не працюють.

Задля зручності працівники водоканалу нанесли їх на карту аби у випадку необхідності містяни могли поповнити там свої запаси води.

Оскільки водорозбірні колонки досить часто виходять з ладу, що може призводити до значних втрат води, фахівці водоканалу просять громадян повідомляти на підприємство у разі виявлення будь-яких порушень у їх роботі.

Будьте першим, хто прокоментував "Фахівці КП “Житомирводоканал” нанесли на карту водорозбірні колонки міста, де можна поповнити запаси води"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*