Фахівці СБУ затримали сепаратиста з Житомира, який закликав до зміни меж державного кордону

У Житомирі правоохоронці викрили інтернет-сепаратиста, який поширював у соцмережах матеріали із закликами до умисних дій зі зміни меж територій та держкордону України. Ним виявився 37-річний уродженець росії, нині – мешканець Житомира.

У одній із заборонених соціальних мереж зловмисник систематично поширював антидержавний проросійський контент. У своїх репостах він повсякчас висував «обґрунтування» до зменшення території і державного кордону України, “пояснював” приєднання Криму до росії, а також наводив маніпулятивні «аргументи» на користь незаконного приєднання південних та східних регіонів України до російської федерації – задля створення нової єдиної держави Новоросії.

За висновками експертів, у розповсюджених текстах містяться заклики до умисних дій з метою зміни меж території України, що визначаються державним кордоном.

Відтак правоохоронці за вказаним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. Зловмиснику оголосили про підозру.

Нагадаємо також, що СБУ знешкодила агентів російського гру, які коригували ракетні удари по Дніпру.

Будьте першим, хто прокоментував "Фахівці СБУ затримали сепаратиста з Житомира, який закликав до зміни меж державного кордону"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*