У Житомирі розробили мобільну пересувну котельню

На заводі котельного обладнання KRIGER у Житомирі презентували мобільну пересувну котельню – теплогенератор, що може працювати з використанням багатьох видів твердого палива: дров, тріски, пелет деревини й соняшника тощо.

«Обладнання, розроблене житомирськими винахідниками, може стати порятунком для жителів територій, які через російські ракетні удари, можуть залишитись без опалення посеред зими»,

– зазначив губернатор Житомирщини Віталій Бунечко.

Основна перевага вказаної котельні у тому, що вона повністю автономна і незалежна від центральних комунікацій. Завдяки потужності вказаного обладнання (від 300 кіловатів до 1 мегавату) в разі настання надзвичайної ситуації за лічені години можна поновити подачу тепла у соціальні заклади, господарські приміщення чи житлові будинки.

Один блок може опалювати до двох багатоповерхівок. В якості транспортної та захисної бази теплової установки використовується контейнер, що може переміщатися та розвантажувати без будь-яких обмежень, не потребує будівельних робіт та забезпечена усім необхідним обладнанням для приєднання до мережі. Всі технологічні процеси в транспортабельної котельні повністю автоматизовані та передбачено роботу в режимі дистанційного керування. Для обслуговування такої станції раз на добу потрібен лише один працівник.

Втілити у життя розробку вдалося завдяки співпраці житомирського бізнесу з держбанком «Укргазбанком» на кредитні кошти, залучені за пільговою державною програмою.

Нагадаємо також, що український винахідник створив дрон-камікадзе для ЗСУ.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі розробили мобільну пересувну котельню"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*