Фани житомирського ФК «Полісся» влаштували біля Житомирської ОДА димову акцію протесту «Де наш стадіон?» (ФОТО-ВІДЕО)

«Де наш стадіон?», «Бунечко човкти», «Житомиру футбол» — з такими гаслами та димовими шашками житомирські фани ФК «Полісся» прийшли на акцію протесту під стіни Житомирської ОДА. 

Багато років триває реконструкція центрального стадіону Житомира «Полісся», яка пережила вже не одного голову Житомирської ОДА. Втомлені обіцянками чиновників житомиряни зібралися у середу, 17 лютого, на акцію протесту «Де наш стадіон?». 

Представник White ZT Family/ Ультрас «Полісся» Костянтин Суський каже, що прийшли під стіни Житомирської ОДА аби нагадати, що ніхто не забув про незавершену реконструкцію:

«Всі нас знають, ми їздимо на футбольні матчі, підтримуємо нашу команду по всій Україні, але не в Житомирі. Ми прийшли сюди для того, щоб нагадати про ситуацію із центральним стадіоном, що ніхто про це не забув. Ми сформували список наших питань та вимог, зареєстрували та ще один екземпляр та вручили Віталію Бунечко. Нас цікавлять такі питання: коли буде завершена реконструкція центрального стадіону „Полісся“, коли ми будемо проводити домашні матчі вдома, коли буде початок ремонтної роботи з другою частиною стадіону, а це вхідна зона, та хто відповідальний за це? Якщо нас не почують, тоді ми знову будемо проводити акції, але в більшому форматі». 

Житомиряни кажуть, що та частина реконструкції, яку давно вже виконали, починає псуватися. Зокрема, фани помітили тріщини на сходах та сидіннях, які поросли мохом. 

До вболівальників під гучні виклики вийшов голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко та пообіцяв, що зробить усе можливе, щоб в березні ФК «Полісся» зіграв матчі вдома:

«ДАБІ нам повернуло документи на уточнення. Уточнений проект буде подано на експертизу 25 лютого, я впевнений, що ми зможемо зробити експертизу за 10 днів. І 5 березня ми повторно подаємо документи до ДАБІ, який має 10 діб на введення стадіону. Маю надію, що до середини березня стадіон буде введений, і це дозволить ФК „Полісся“ проводити домашні ігри».

Нагадаємо, представники ФК «Полісся» пояснили, чому команда так потребує домашньої арени.

Будьте першим, хто прокоментував "Фани житомирського ФК «Полісся» влаштували біля Житомирської ОДА димову акцію протесту «Де наш стадіон?» (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*