Віталій Бунечко звинуватив директора ФК «Полісся» Володимира Загурського у маніпуляціях

Нещодавно місцеві ЗМІ вибухнули новиною про те, що виступи ФК «Полісся» у Першій лізі під загрозою через недофінансування клубу з боку обласного бюджету. Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко в свою чергу звинувачує дирекцію клубу у непрофесійності та вимагає аудиту за використані кошти протягом 3 років. 

«У ЗМІ з’явилося забагато маніпуляцій, щодо майбутнього ФК „Полісся“, і ці маніпуляції виникли через непрофесійність директора клубу Володимира Загурського. Вважаю, що слід розставити всі крапки над „і“. По-перше, ФК „Полісся“, до якого я ставлюся з усією повагою, є комунальним підприємством Житомирської міської ради. Ані обласна рада, ані облдержадмінстрація не є засновниками клубу, але ми вболіваємо за команду та надаємо всебічну допомогу. В 2020 році видатки обласного бюджету на фінансування різних напрямків, пов’язаних з діяльністю ФК „Полісся“ складуть майже 18 млн грн, з них 3,5 млн грн на фінансування клубу. Це рекордна сума за останні роки. Перший транш 1,3 млн. грн, команда вже отримала, питання щодо наступного траншу буде розглянуто на сесії обласної ради, яка відбудеться 8 жовтня. Коли депутати приймуть рішення, клуб отримає наступні 1,3 млн грн. Крім того, область несе витрати на утримання тренувальної бази команди, догляд за футбольним полем на стадіоні „Полісся“, і, звичайно, фінансує завершення реконструкції домашнього стадіону команди. Роботи тут ведуться. На цьому тижні триватиме установка глядацьких сидінь на трибунах. У встановлений термін стадіон буде добудовано», — зауважив Віталій Бунечко. 

Голова Житомирської ОДА вважає, що керівництво клубу не вміє розпоряджатися коштами, тому наполіг на проведенні аудиту, щодо їх використання протягом 3 років:

«Перед тим, як виступати з гучними заявами, слід порівняти, що для клубу зробила область, а що його безпосереднє керівництво. Наприклад, майже 1 млн грн,  запланованих для проведення тренувальних зборів команди, протягом року так і не використали, і ці кошти знаходяться в нас в бюджеті. Зараз йдеться про відсутність коштів клубу для участі в змаганнях, хіба складно було звернутися задля перепрофілювання цих витрат? Вважаю за необхідне провести аудит з використання коштів керівництвом ФК „Полісся“ за останні 3 роки. Сподіваюся, що бюджетні кошти, громади та вболівальників використовувалися за призначенням та нам не доведеться передавати матеріали моїм колегам, які знаходяться навпроти. Звертаюся до міської ради, як власника команди, провести перевірку та надати висновки облраді та облдержадмінстрації. За результатами перевірки ми будемо приймати рішення про обсяги подальшого фінансування клубу. Коли я спілкувався з Ультрасами перед Житомирською ОДА пообіцяв, що у випадку перевиконання бюджету, ми спробуємо розігнати допомогу до 4,5 млн грн, але в нас немає перевиконання».

Крім того, Віталій Бунечко натякнув, що допомагав клубу з переговорами зі спонсором та пообіцяв, що стадіон «Полісся» буде готовий до кінця листопада:

«Стадіон буде відповідати всім вимогам, які існують, щоб його могли ввести в експлуатацію до кінця листопада».

Будьте першим, хто прокоментував "Віталій Бунечко звинуватив директора ФК «Полісся» Володимира Загурського у маніпуляціях"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*