Федерація футболу заборонила приймати матчі на новому стадіоні “Спартак Арена” в Житомирі

Screenshot 42 1 777x437 - Федерація футболу заборонила приймати матчі на новому стадіоні "Спартак Арена" в Житомирі

В обласному центрі завершили реконструкцію оновленого стадіону “Спартак Арена”, але здати його в експлуатацію не змогли згідно заборони представників державної Федерації Футболу.

Відповідну інформацію оприлюднив мер міста Житомира, Сергій Сухомлин на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

За словами очільника міста стадіон проектували, згідно всіх технічних вимог, як територію для тренування вихованців дитячої спортивної школи та можливістю тренування команди футбольного клубу “Полісся” у міжсезоння.

Проте, у представників Федерації Футболу України є декілька зауважень, тому повноцінно використовувати стадіон для проведення домашніх матчів наразі заборонили.

Фахівці порекомендували поділити потоки вболівальників з різних команд, облаштувати ще кілька огороджувальних конструкцій та відокремити сектор для “запасу” команди та суддівської колегії.

Ми вже беремося за роботу. Це гарна можливість удосконалити об’єкт і зробити його більш функціональним. Відкриємо “Спартак Арену”, як тільки ФФУ надасть позитивні висновки., – написав мер.

А ми нагадаємо, як житомиряни обирали нову назву для стадіону “Спартак”.


Будьте першим, хто прокоментував "Федерація футболу заборонила приймати матчі на новому стадіоні “Спартак Арена” в Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*