Житомиряни обрали нову назву для стадіону «Спартак» | Times ZT

Житомиряни обрали нову назву для стадіону «Спартак»

У Житомирі завершилася публічна консультація з громадянами, під час якої обирали нову назву реконструйованому стадіону.

За підсумками паралельних досліджень міської ради (за допомогою Google-форми) та публічною  консультацією «Активна Громада Житомирщини», найбільшу підтримку серед житомирян, отримав варіант:  «Спартак Арена».

Цікаво, що результати паралельних досліджень майже ідентичні, адже за даними Житомирської міської ради переможний варіант набрав – 44, 1 % голосів, а за даними публічної  консультації від «Активної Громади» Житомирщини – 44, 2 % голосів. Відповідно друге місце посіла назва – «Житомир арена», третє – «Юніор Арена» та четверте – «Центр арена»

За підсумками консультацій та зустрічей із представниками спортивної громади та експертами, моніторингу опитування громадськості, робоча група та команда активістів рекомендують виконавчому комітету міської ради нову назву реконструйованого стадіону СДЮСШОР з футболу «Полісся» – «Спартак Арена». Рішення прийматимуть представники влади з урахуванням думки громади.

Про підсумки впровадження публічних консультацій, як інструменту електронної демократії у Житомирі та результат другої публічної консультації розповів, Проноза Олексій, регіональний координатор проектів ВІ «Активна Громада» у місті Житомирі:


“Насправді не суттєво, яким із існуючих методів влада досліджує думку громадян, суттєво важливо, що вона це почала робити. Рік тому, я  вперше завітав до кабінету міського Голови – Сергія Сухомлина, саме з пропозицією почати досліджувати думку житомирян перед прийняттям важливого для міста рішення на регулярній основі. І як ми зараз вже бачимо, – він цю ідею підтримав. Ми потроху «прививаємо» звичку у влади – консультуватись з житомирянами, на життя яких кожне рішення влади і впливає. Я вже бачу, що «потяг пішов» та процес консультацій запущено. Тому я щиро вірю, що публічні консультації влади з громадянами почастішають та в майбутньому будуть ще більш ефективним інструментом для задоволення інтересів громади, а ми у цьому обов’язково їм допожемо.”

Примітка:

  • Публічна консультація – це інструмент прямої демократії за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання.
  • Результати публічної консультації будуть винесені на обговорення під час прийняття рішень місцевою владою.

Проект «Задай курс владі», у межах якого проводяться публічна консультація, втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).

А ми нагадаємо, що житомирянам пропонували змінити назву стадіону “Спартак” після реконструкції.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни обрали нову назву для стадіону «Спартак»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*