Житомирянам пропонують змінити назву стадіону "Спартак" після реконструкції | Times ZT

Житомирянам пропонують змінити назву стадіону “Спартак” після реконструкції

У Житомирі завершуються роботи з реконструкції стадіону “Спартак”. Наразі повністю улаштовано штучне покриття на великому полі, фундаменти під під цифрове табло та коментаторську кабіну, асфальто-бетонне покриття під бігові доріжки, змонтований каркас коментаторської кабіни, а також замінена покрівля адміністративної будівлі, змонтовано освітлення на великому та малому полях. На стадії завершення улаштування штучного покриття малого футбольного поля, змонтовано мережу внутрішньої каналізації, водопостачання, опалення та електрозабезпечення.

Зазначимо, що проектом реконструкції передбачено, що стадіон стане справжнім сучасним спортивним комплексом з декількома спортивними майданчиками з штучним покриттям, біговими доріжками, професійним освітленням, трибунами, а також відновленим приміщенням для міської спортивної школи. Тут планують проводити як тренування, так і професійні змагання.

Варто зауважити, що доступ на територію стадіону планують лишити вільним для всіх житомирян. Єдиною умовою буде наявність у відвідувача будь-якого документа, що посвідчує особу.

Завершити остаточні роботи з реконструкції стадіону планують найближчим часом. Саме тому керівництво міста вирішило підняти питання визначення назви реконструйованого стадіону.

 «Зараз готується розпорядження по робочій групі по визначенню назви стадіону. Згідно зі Статутом громади, який ухвалили депутати на минулій сесії, у нас є повноваження для проведення опитування громадян, громадських обговорень. Ми хочемо зробити опитування: через засоби масової інформації подати декілька назв, які ми пропонуємо, і люди будуть щось своє пропонувати. А потім вже нам треба приймати рішення виконкому по затвердженню назви», – зазначає міський голова Житомира.

У соцмережах житомиряни переважно обурені бажанням міської ради змінити назву та закликають витратити кошти на “реальні справи”. Дехто угледів, що назва Спартак асоціаціюється з російським футболом, а відтак недоречна. Загалом же серед тих, хто підтримує зміну назви більшість вважають доречним назвати стадіон на честь людини, яка більше 50 років присвятила дитячо-юнацькій спортивній школі та й цьому стадіону, М.П. Сюсюри.

Зазначимо, що за попередніми розрахунками на реконструкцію стадіону “Спартак” було виділено близько 35 млн. грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянам пропонують змінити назву стадіону “Спартак” після реконструкції"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*