Реконструкцію житомирського стадіону «Спартак» можуть таки завершити у 2018 році (ФОТО)

«Стаханівські» темпи ремонтних робіт на «Спартаку» 12 жовтня привернули увагу не лише житомирян, а й редакції Times.zt. Нині на житомирському стадіоні паралельно виконують п’ять видів робіт. Про це розповів в. о. директора спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Полісся» Микола Скримінський.

«Зараз на “Спартаку” триває фінішний етап підготовки до укладання штучної трави на так званому додатковому ігровому полі, яке розташоване ближче до вулиці Михайла Грушевського. Днями буде встановлена огорожа по всьому полю. Маю надію, що ці роботи будуть реалізовані упродовж 15–20 жовтня 2018 року. Зараз на стадіоні працює охорона», – повідомив Микола Скримінський.

Крім ремонтних робіт із обладнання штучного запасного (додаткового) поля, триває монтаж конструкцій покрівлі на трибунах, підготовка «подушки» під покриття на основному полі, а згодом розпочнеться укладання тротуарної плитки від діючого штучного футбольного майданчика біля ЗОШ № 17 до вулиці Київської.

За його словами, після реконструкції «Спартак» (згідно з проектом) відповідатиме умовам проведенню матчів Чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги і, можливо, навіть Першої ліги за умови облаштування/наявності додаткових мобільних трибун.

За словами Миколи Скримінського, фірма, яка проводить монтаж футбольного поля, гарантує, що всі роботи здійснюються при правильному температурному режимі.

«Якщо буде дозволяти погода і темпи будівництва (підрядника) будуть такими й надалі, то я впевнений, що до кінця 2018 року стадіон «Спартак» буде здано в експлуатацію», – вважає в. о. директора СДЮШОР «Полісся».

Нагадаємо, 19 березня 2018 року Житомирський міський голова Сергій Сухомлин повідомив про початок реконструкції стадіону «Спартак», який підпорядкований Спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву «Полісся».

Аліна ДЕМБІЦЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Реконструкцію житомирського стадіону «Спартак» можуть таки завершити у 2018 році (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*