Фракція «Батьківщини» у міській раді розбіглася. Цимбалюк каже, що це заради житомирян (ВІДЕО) | Times ZT

Фракція «Батьківщини» у міській раді розбіглася. Цимбалюк каже, що це заради житомирян (ВІДЕО)

На позачерговій сесії Житомирської міської ради депутат Любов Цимбалюк оголосила про саморозпуск фракції ВО «Батьківщина», яку вона раніше очолювала. За її словами, за таке рішення проголосували 6 з 7 членів фракції. Цікаво, що повідомлення про розпуск фракції «Батьківщини» з’явилося ще 10 квітня 2019 року. Іншими словами, фракцію вже одного разу розігнали – після загальних зборів політичного бюро обласної та міської партійних організацій ВО «Батьківщина», а також депутатів Житомирської обласної ради. Любов Цимбалюк та інших депутатів у квітні навіть виключили з лав партії. Але члени фракції витримали паузу у 2 місяці – і тепер оголосили, що розпустилися… самі.

Водночас Л. Цимбалюк повідомила, що у міськраді створено нову депутатську групу «Житомир для житомирян» у складі 12 депутатів. Вона ж її і очолить. Любов Цимбалюк люб’язно погодилася пояснити читачам Times.Zt.Ua, що це за група і чим вона у міській раді займатиметься.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Фракція «Батьківщини» у міській раді розбіглася. Цимбалюк каже, що це заради житомирян (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*