Пучич запропонував не пускати на сесію «активістів смерті». Сухомлин з цим не погодився (ВІДЕО) | Times ZT

Пучич запропонував не пускати на сесію «активістів смерті». Сухомлин з цим не погодився (ВІДЕО)

Скандал навколо загибелі Дарини Макарчук, до якого виявилася причетною група житомирських «активістів», не вчухає. Депутат міської ради Житомира Владислав Пучич виступив з ініціативою, яка пропонує обмежити для ряду осіб право бути присутніми на сесійних засіданнях. Серед цих осіб депутат назвав Олену Чижову, Віктора Котенка, Олександра Коцюбка, Ігоря Малі та Богдана Фещенка.

Пропозиція викликала заперечення з боку міського голови. Сергій Сухомлин звернув увагу депутатів, що така заборона не може бути постійною і безстроковою. Крім того, не дуже зрозуміло, яку юридичну силу матиме подібна ухвала міської ради. І геть незрозуміло, хто і яким чином забезпечуватиме її виконання.

Тим не менш, В. Пучич наполягав на прийнятті рішення. У відповідь С. Сухомлин натякнув, що ідея Пучича викликана лише близькими виборами у Верховну Раду і бажанням зайвий раз «засвітитися» у ЗМІ. На цьому все і завершилося.  

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Пучич запропонував не пускати на сесію «активістів смерті». Сухомлин з цим не погодився (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*