ШОК-ВІДЕО: «активіст» Віктор Котенко іронізує над вбивством Даринки

Історія загибелі дитини-інваліда Дарини Макарчук набуває нових жахливих деталей. Нагадаємо, 28 травня міський голова Житомира зібрав екстрене засідання виконавчого комітету міської ради. На виконкомі Сергій Сухомлин озвучив прізвища «активістів» Коцюбка, Котенка, Малі та Чижової – які, на його думку, доклали чималих зусиль, аби ця трагедія сталася.

Характерно, що після повідомлення про загибель дівчинки, яке збурило Житомирщину – деякі з «активістів смерті» не подають чомусь жодних ознак активності. Але сліди їхньої «бурхливої» діяльності можна легко знайти в Інтернеті – наприклад, відео «активіста» і «журналіста» Віктора Котенка, датоване 2018 роком. Воно присвячене Даринці Макарчук. Підзаголовок відео: «Продавцы детей напали на журналиста, полиция «крышует» торговцев детьми и педофилов».

На перших секундах відео – зображення янгола з мечем. Вірогідно, так виглядає сам Котенко у власній уяві. Промовиста деталь, яка дає достатньо підстав сумніватися у психічній адекватності цієї персони.

«Служба Безпеки Українців» – ще одне «вітання з Гуйви».

А ось і відео. Зверніть увагу, з яким істеричним нахабством поводиться В. Котенко.

«Віктор Васильович, шо робить?» – звертається до Віктора Котенка біологічна мати Даринки Олена Клусенко на 11:18. Цей момент добре ілюструє характер стосунків «ляльки» та «ляльковода» у цій історії.

Але найцікавіше починається на 14:58.

«І вони вже поднімають вой, шо там чуть лі ви не вбивали ту дитину, і вбиваєте, і так далі і так далі…» – іронізує В. Котенко під час телефонної розмови з О. Клусенко (орфоепію збережено). «Я сказала, що з Дашею все отлічно. Що Даша спілкується з братами…» – відповідає О. Клусенко.

Глузлива іронія «активіста» виявилася пророчою. За даними слідства, біологічний батько, за потурання біологічної матері – у серпні того ж року вбив та спалив Даринку. У якої ще в квітні нібито було «все отлічно»…

P. S. А це коментарі під відео. Як кажуть – без коментарів…

Галинка Скакун Молодцы! Хорошо поработали! Помогли ребёнку! Теперь девочка уже никогда не будет страдать.А могла бы жить и радоваться жизни в приемной семье(((((

Nataliia Ignatsi цю дитину вбили рідні батьки!!! От і зробили хорошу справу!

Елена Б. Вы гордитесь своим “подвигом”? Тогда поинтересуйтесь, как возвращенный вами ребенок, был убит собственным отцом! Лучше не лезьте туда, где не разбираетесь! На чьей теперь совести смерть ребенка? Не на вашей?

Анастасия Буйкевич Посадить вас надо! Сделали “дело” и забыли?! Почему не интересовались жизнью ребенка! ВЫ СОУЧАСТНИКИ УБИЙСТВА!

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "ШОК-ВІДЕО: «активіст» Віктор Котенко іронізує над вбивством Даринки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*