Загибель Даринки: «активісти смерті» направили більше 70 безглуздих і брехливих заяв (ФОТО, ВІДЕО)

На думку житомирської влади, саме психопатична «громадська активність» групи осіб привела до овруцької трагедії, внаслідок якої загинула 5-річна Дарина Макарчук. Нагадаємо, у вівторок міський голова Сергій Сухомлин скликав з цього приводу екстрене засідання виконкому міської ради. Мер сидів с кам’яним обличчям. Секретар міськради Наталя Чиж та інші жінки – ледь стримували сльози.  

Були названі імена Олександра Коцюбка, Віктора Котенка, Ігоря Малі та Галини Чижової. С. Сухомлин заявив, що хоче притягти їх до відповідальності – і моральної, і кримінальної, якщо за подібні дії вона передбачена. Саме ці особи зробили все, щоб Даринку забрали у прийомної родини – і віддали біологічним батькам, які били дитину та вели асоціальний образ життя. При цьому з боку «активістів» в хід йшли будь-які методи, з найбруднішими включно: погрози, шантаж, нахабні напади тощо.

Ольга Юрченко, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, згадує: «Коли вони увірвалися до мене в кабінет, і я викликала поліцію… З цим батьком, вони його скрізь водили за собою, тобто, прикриваючись ним, чи він прикривався ними…»

Сергій Сухомлин та Ольга Пашко, яка керує справами виконкому, також мають багатий досвід спілкування з цими «активістами».

«Наташа прямо казала, що її вб’ють!» – заявила член виконкому Віра Гринишина, маючи на увазі прийомну маму Наталю Коберник.

Щоб зрозуміти, наскільки нездоровою була поведінка «активістів» – варто послухати також Артема Лисогора, тимчасового очільника поліції Житомирщини. За його словами, у справі Даринки «активісти» безперервно атакували поліцію та міські служби заявами та скаргами. Загалом вони направили 72 (!) документи з безглуздими і брехливими звинуваченнями.

P. S. На першому фото – біологічна мати Олена Клусенко з Даринкою на руках. Стараннями «активістів» дівчинку повернули біологічним батькам навесні 2018 року. А вже у вересні, за даними поліції, біологічний батько вбив доньку-інваліда – а біологічна мати довгий час старанно приховувала сліди злочину…

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Загибель Даринки: «активісти смерті» направили більше 70 безглуздих і брехливих заяв (ФОТО, ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*