Овруцькі нелюди, можливо, спалили Даринку живцем – Національна поліція (ВІДЕО)

Страхітливий злочин проти дитини, який збурив Житомирщину і всю Україну, набуває нових моторошних подробиць. «Перша частина решток знайдена. Але на теперішній час експертиза ще не може сказати, що це саме дитина…» – сказав полковник Артем Лисогор, який зараз тимчасово виконує обов’язки начальника головного управління Нацполіції в Житомирській області.

А. Лисогор повідомив, що відомо слідству на цей момент: «Близько восьми місяців назад, після того, як дитину було повернуто до її біологічних батьків, внаслідок сварки батько штовхнув або вдарив дитину, яка впала і вдарилася об поріг. Після чого втратила свідомість, вже не приходячи до тями, наскільки ми тепер розуміємо… Після чого батько вирішив скрити сліди даного злочину. Дитину було поміщено до печі та спалено. Після чого рештки дитини було винесено і приховано на території подвір’я…»   

Виникає запитання: чи може бути так, що батьки-нелюди спалили дівчинку живцем – коли вона була непритомною, але ще не мертвою? «Я думаю, це покаже слідство та експертиза. На теперішній час ми не можемо цього стверджувати…»  – відповів А. Лисогор.

В. о. керівника обласної поліції підтвердив, що представники Овруцької ОТГ зверталися до поліції у червні 2018 року з приводу відвідання дівчинки: «У червні вони прийшли туди разом з усіма службами. Це було заактовано. Тоді до неї допустили голову селищної ради».

Нагадаємо, у зв’язку з цією екстраординарною подією 28 травня міський голова Сергій Сухомлин скликав позачергове засідання виконкому.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Овруцькі нелюди, можливо, спалили Даринку живцем – Національна поліція (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*