Понад 500 тис грн виділять на закупівлю нового сучасного обладнання для житомирського Центру екстреної допомоги

Зовсім скоро на базі Центру екстреної медичної допомоги Житомирської області з’явиться нове, необхідне та сучасне обладнання.

Відповідну інформацію оприлюднив сьогодні, 28-го травня, Микола Суслик, який займає посаду керівника управління обласної держадміністрації.

За словами посадовця відомо, що у 2019 році стартувала трансформація Центру, аби створити на базі медичної установи єдину оперативно-диспетчерську службу.

Головною метою реконструкції є надання мешканцям Житомирщини якісної, сучасної, а головне – невідкладної допомоги у разі її необхідності.

Загалом на закупівлю необхідного устаткування було виділено 509,7 тисяч гривень. За ці кошти придбають: декілька електрокардіографів, світлодіодний апарат, електрохірургічний апарат, апарат для інгаляції кисню та штучної вентиляції легень, кілька наборів фіксуючих шин, сучасний переносний дефібрилятор, глюкометри та інше.

Також зазначається, що у рамках постанови Уряду, для Житомирщини виділять 10,5 мільйонів гривень на придбання апаратно-програмного комплексу оперативно-диспетчерської служби.

Початок роботи нової служби на базі Центру заплановано на кінець 2019 року.

А ми нагадаємо, що Житомирським поліцейським придбали квартири за бюджетні кошти.

Будьте першим, хто прокоментував "Понад 500 тис грн виділять на закупівлю нового сучасного обладнання для житомирського Центру екстреної допомоги"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*