Сухомлин: «Коцюбко, Малі, Котенко, Чижова — нехай вони живуть з тим, що зробили» (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Вбивство п’ятирічної Даринки, яке сьогодні стало страшною та головною новиною в Житомирі, викликало шалений резонанс та обурення серед містян.

Влада Житомира не залишилась осторонь, хоч подія і сталася в Овруцькому районі. Проте до неї виявились причетними «громадські активісти» Житомира.

Сьогодні, 28 травня, на термінове засідання зібрався виконавчий комітет Житомирської міської ради. Обговорювали ситуацію, бідкались, виступали відповідальні чиновниці та члени виконкому. Подія, яка викликає смуток та розпач, екстраординарна та жахлива, до дискусій не призвела.

І хоч тепер вже нічого не можна ні змінити, ні відмінити, міський голова Сергій Сухомлин все ж планує притягти причетних до відповідальності. Він переконаний, що винуватці цього злочину — громадські активісти Олександр Коцюбко, Ігор Малі, Віктор Котенко, Галина Чижова мають відповісти за свої вчинки у суді.

Подробиці цієї жахливої історії читайте тут:

Овруцькі нелюди, можливо, спалили Даринку живцем – Національна поліція


Будьте першим, хто прокоментував "Сухомлин: «Коцюбко, Малі, Котенко, Чижова — нехай вони живуть з тим, що зробили» (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*