Житомирські правоохоронці встановлюють обставини викрадення 3-річної дитини | Times ZT

Житомирські правоохоронці встановлюють обставини викрадення 3-річної дитини

Згідно повідомлення рідної матері, дитину викрав батько та мав на меті вивезти хлопчика до іншої країни, – повідомили у прес-службі ГУ Нацполіції Житомирщини.

Повідомлення про викрадення 3-річного хлопчика надійшло на спецлінію місцевого відділку поліції від 28-річної матері. Під час розмови із правоохоронцями жінка зазначила, що дитину забрав її біологічний батько та попрямував у невідомому напрямку. Заявниця також відзначила, що її чоловік має громадянство іншої держави, тому міг вивезти дитину за межі країни.

Під час розслідування обставин інциденту було встановлено, що донедавна заявниця проживала із своїм 32-річним чоловіком на тимчасово окупованій території держави, звідки поїхала разом з дитиною після чергового сімейного конфлікту із застосуванням фізичної сили. Тимчасовий прихисток вона знайшла у місті Житомирі.

Під час чергової зустрічі батька із сином, на яку жінка попередньо погодилася, вона вийшла до магазину за водою для дитини, а коли повернулася, ані дитини, ані батька на місці не виявила. Вже згодом чоловік зателефонував та повідомив, що перебуває разом із хлопчиком у аеропорту.

Завдяки оперативній роботі правоохоронців, вже за декілька годин місцезнаходження підозрюваного було встановлено: разом із сином він перебував на території сусідньої області. Чоловіка затримали та передали дитину під опіку матері.

Всі факти та обставини справи встановлять згодом у рамках кримінального провадження.

А ми нагадуємо, що житомирські правоохоронці встановлюють обставини смерті малолітньої дитини, яку рідні батьки спалили в печі, а рештки викинули в річку.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські правоохоронці встановлюють обставини викрадення 3-річної дитини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*