Голова ОВА про «ПВК Редан»: ми не допустимо жодних безчинств на Житомирщині!

Навколо російського ІПСО «ПВК Редан» здійнявся неабиякий галас по всій Україні. Поліція Житомирської області, а також начальник військової адміністрації розповіли деталі чергових провокацій росіян і що станом на сьогодні, 28 лютого, відомо про молодіжний рух «павуків». 

За словами начальника ГУНП у Житомирській області Олега Трачука, вчора кілька десятків дітей, які брали участь у зібранні на Михайлівській, запросили у відділок поліції для встановлення організаторів цього руху. Згодом з’ясувалося, що підлітки збиралися не на масові побиття під рухом «ПВК Редан», а виступали проти цієї субкультури:

«Наприкінці лютого Нацполіція виявила в інтернеті активність нового молодіжного руху. Його мета – провокування конфліктів та масових бійок на території України. Правоохоронці почали відпрацьовувати цю інформацію. У Телеграм-каналах адміністратори поширюють інформацію і провокують молодь на проведення масових скупчень для фізичного протистояння. Першочергова перевірка показала, що це спроба російських пропагандистів провести чергову ІПСО та використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні. 

На жаль, у Житомирі на Михайлівській також зібралася молодь, але це були не представники руху “ПВК Редан”, а ті, хто проти цього руху. Загалом на Михайлівській було близько 200 осіб віком від 12-21 року. Поліцейські перевірили документи учасників, а також провели відповідні бесіди. Провокацій, бійок чи інших проявів порушення правопорядку поліція не допустила. В усіх навчальних закладах регіону відбуваються зустрічі поліцейських із адміністрацією та вчителями. Ми роз’яснюємо, як діяти в таких ситуаціях».

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко наголосив, що силові структури зроблять все, аби не допустити подібних безчинств і провокацій з боку ворога:

«Ми точно не допустимо жодних безчинств у нас на Житомирщині. Я дякую поліції за своєчасну реакцію, і хочу додати, що цим питанням також займається СБУ. Це дійсно робота воржої спецслужби. Ми задіємо будь-які форми і методи задля запобігання провокаціям. Я хочу нагадати, що в у нас в країні війна, і молоді в Краматорську, Костянтинівці, в інших прикордонних містах, точно не до таких зборів, і вони зайняті зовсім іншими питаннями».  

Генерал-майор Олександр Левченко додав, що російські спецслужби намагаються таким чином відвести нашу увагу від дійсно важливих новин:

«Хочу наголосити, що мета оцих всіх заворушень, які йдуть з росії – спровокувати галас, і не важливо, чи буде бійка, бо росіяни хочуть, щоб ми про це в нашому суспільстві багато говорили, щоб медіа про це писали, і щоб ми відволікалися від дійсно важливих новин». 

За інформацією Нацполіції сьогодні вже заблоковано 18 каналів та груп, створених для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні через новий молодіжний рух.

Нагадаємо, що відомо про російське ІПСО «ПВК Редан» у Житомирі.

Будьте першим, хто прокоментував "Голова ОВА про «ПВК Редан»: ми не допустимо жодних безчинств на Житомирщині!"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*