Генератори та цілодобова робота пунктів Незламності: як Житомир готується до блекауту 

Після вчорашніх обстрілів росіянами критичної інфраструктури України, деякі райони Житомира досі без світла. Проте у місті вже є перша партія генераторів, якими забезпечують роботу водоканалу та пунктів Незламності. 

За словами міського голови Сергія Сухомлина, незабаром очікують отримати більш потужні генератори:

«Першу партію невеликих генераторів – по 25, 30, 40 кВт ми вже отримати. У нас їх 15. Вони вже встановлені на водоканалі і частина із них буде на Пунктах незламності. Друга партія –великі генератори. Вони вже вийшли з Туреччини 18 листопада, і ми чекаємо їх найближчим часом. Для розуміння – перша партія простояла на кордоні тиждень».

Крім цього, по місту працюють Пункти незламності, де кожен житомирянин може зарядити техніку, погрітися та попити чай. 

«Відсьогодні Пункти незламності починають працювати цілодобово. Ми не знаємо, чого чекати від ворога, тому ми облаштували такі пункти. Там можна зарядити телефон, подзвонити, бо є зв’язок, попити чай, погрітися. Ще ми плануємо там обладнати дитячий куточок з мультиками, іграшками. Зараз підготовлено більше 20 пунктів, а взагалі їх буде близько 30. Люди приходили і в міську раду заряджати телефони. У нас буде потужніший генератор, і ми зможемо більше людей розмістити, щоб вони підзарядити техніку, попили чай», – зазначив Сухомлин.

Нагадаємо, у Житомирі «замінували» ліцеї, ВНЗ та лікарні.

Будьте першим, хто прокоментував "Генератори та цілодобова робота пунктів Незламності: як Житомир готується до блекауту "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*