У Житомирі повністю відновлять електропостачання після 18:00 – Сухомлин | Times ZT

У Житомирі повністю відновлять електропостачання після 18:00 – Сухомлин

Учора, 23 листопада, росіяни вчергове масово обстріляли  критичну інфраструктуру по всій Україні. У результаті майже вся країна залишилася без світла. В Житомирі також були проблеми з електропостачанням, у деяких районах світла немає і сьогодні. 

Про ситуацію в Житомирі журналістам розповів міський голова Сергій Сухомлин. 

«Учора о 19:30 ми підключили найбільшу котельню і підключили лікарні, і всю ніч працювали наші комунальники, щоб запрацювали всі котельні. Сьогодні протягом дня у нас були перепідключення світла, об’єми електроенергії у нас – недостатні, деякі райони Житомира досі без світла. Але котельні всі на сьогодні мають живлення», – пояснив він. 

На питання, які райони досі залишаються знеструмленими, і коли їх планують підключити до електропостачання Сухомлин зазначив, що якщо ситуація буде стабільною – сьогодні, не раніше ніж о 18:00:

«Не можна точно сказати, де є світло, а де немає. Ситуація непроста, тому може декілька днів бути нестабільна ситуація. Ми в першу чергу вмикаємо стратегічно необхідні об’єкти: котельні і водоканал. Якщо будинок на одній лінії з лікарнею або котельнею, то цьому будинку повезло. Сьогодні чекаємо повне підключення міста, до 18:00, але очікуємо, що близько 18:00 буде пік, тому може бути таке, що підключать і близько 21:00». 

Що стосується водопостачання – то його теж відновили і наразі воно працює без проблем. 

«Вода також подається на місто. Всі об’єкти водоканалу працюють. Не живляться тільки кілька невеликих каналізаційних насосних станцій, але це не критично», – сказав мер Житомира. 

Нагадаємо, в Україні не працює більше половини базових станцій зв`язку.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі повністю відновлять електропостачання після 18:00 – Сухомлин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*