Генпрокуратура Литви відкрила кримінальну справу на шарія | Times ZT

Генпрокуратура Литви відкрила кримінальну справу на шарія

Генеральна прокуратура Литви минулого тижня розпочала розслідування щодо майна та фінансів проросійського блогера анатолія шарія. Мовиться про відмивання ним грошей. 

«Повідомляємо, що 2 серпня було розпочато досудове розслідування за статтею 216 Кримінального кодексу (легалізація отриманого злочинним шляхом майна). Розслідування проводить Служба розслідувань фінансових злочинів, організує прокурор Департамент кримінального переслідування Генпрокуратури», – зазначили у відомстві. 

Розслідування розпочато після отримання заяви від російського юриста Марка Фейгіна, що з 2012 року, будучи резидентом Литви, шарій міг провадити незареєстровану діяльність, отримувати недекларовані доходи з незрозумілих російських джерел, не сплачувати податки. 

шарій втратив політичний притулок у Литві лише в січні цього року, коли Департамент міграції після різних звернень почав перевіряти інформацію про нього, а Департамент держбезпеки представив висновок, що перебування шарія створює загрозу безпеці Литви. Департамент міграції у червні заборонив йому в’їзд до країни. 

Нагадаємо, в Іспанії затримали зрадника анатолія шарія – СБУ.

Будьте першим, хто прокоментував "Генпрокуратура Литви відкрила кримінальну справу на шарія"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*