Генштаб скасував обмеження переміщення військовозобов’язаних | Times ZT

Генштаб скасував обмеження переміщення військовозобов’язаних

Учора, 5 липня, Генштаб ЗCУ опублікував Порядок надання дозволу на виїзд за межі місця проживання українцям, які перебувають на військовому обліку. З цього приводу в мережі здійнялося неабияке обурення. Українці негативно висловлювалися щодо роботи Генштабу та Збройних Сил України, загалом.

З цього приводу, сьогодні, 6 липня, відбулося засідання Ставки Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. На ньому розглянули питання переміщення військовозобов’язаних.

«Підкреслюю, цей документ від початку стосувався винятково внутрішньої роботи ТЦК та СП і не створював зобов’язань, обмежень прав і свобод громадян України. Попри це, його поява в мережі спричинила численні маніпуляції, різночитання і навіть незаконні дії із перешкоджання переміщенню громадян, що стало підставою для дискредитації Збройних Сил України та військово-політичного керівництва держави. Тому, з метою недопущення подальших маніпуляцій довкола цього питання прийнято рішення про скасування дії Порядку з відправленням на доопрацювання», – заявив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Він також додав, що оновлений документ буде розроблено на основі змін до законів України та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення громадян в умовах воєнного стану. 

Нагадаємо, третина українців не повернеться в Україну.

Будьте першим, хто прокоментував "Генштаб скасував обмеження переміщення військовозобов’язаних"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*