Голова ОДА обіцяє перевірити законність роботи всіх автозаправок в Житомирі

Через численні протести проти будівництва автозаправки UPG на проспекті Незалежності голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв перевірити, наскільки законно працюють усі заправки в місті.

На чергову 28-му сесію Житомирської обласної ради VII скликання прийшли жителі міськмолзаводу, де на проспекті Незалежності будується АЗС.

Житомиряни вимагають у депутатів облради вплинути на рішення Житомирської ради щодо пропозиції рівноцінної ділянки для АЗС та звернутися колективною заявою до ТОВ UPG, аби вони не викликали тітушок.

«На місці забудови щовечора знаходяться більше 50 тітушок, які штовхають наших дружин та дітей у бруд та багнюку. Там реально небезпечно, і не тільки тим, хто протестує проти будівництва, а й іншим перехожим житомирянам» — розповів місцевий житель. 

Житомиряни також вимагають звернутись до головного прокурора в області.

Депутат обласної ради Євгеній Жабокрицький наголосив, що поруч також будується іще одна газова заправка: «Чому ви протестуєте проти будівництва однієї заправки, а інтереси іншої — лобіюєте. Давайте звертатись по питанню законності двох заправок. По Житомиру є 37 „наливайок“, які торгують паливом незаконно, бо навіть не мають табло і касового апарату, а ціни менші ніж у будь-якої іншої заправки».

Представник нацполіції в Житомирській області заявив, що буде звертатися до суду, щоб накласти арешт на земельну ділянку, на якій відбувається будівництво.

За звернення до UPG та до Житомирської міськради проголосували 38 депутатів.

Голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв прозвітувати про перевірку «наливайок» на наступній сесії: «Від цього тижня ми дамо розпорядження для перевірки законності всіх заправок у Житомирі».

Будьте першим, хто прокоментував "Голова ОДА обіцяє перевірити законність роботи всіх автозаправок в Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*